Kedves Vendégeink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020. január 20-tól márciusig felújítási munkálatok miatt éttermünk ZÁRVA tart. A megadott időszakban irodánk nyitva lesz, ezáltal későbbi időpontokra szívesen fogadjuk az ajánlatkéréseket e-mailben.

Megértésüket köszönjük! - A Márványmenyasszony csapata
Choose your language:
H-1012 Budapest, Márvány u. 6. +36 (1) 6000 001

Déli menü minden munkanapon 1130-tól 1430-ig a Márvány u. 6. szám alatt.
Menü ára: 1490 Ft/Menu
Minden menü mellé ajándék limonádét szolgálunk fel!

FIX menü: húsleves, rántott csirkemell vagy rántott sajt, rizzsel vagy sültkrumplival, ára: 1690 Ft.

8. week
Monday, February 18, 2019.
Lebbencsleves
Tuesday, February 19, 2019.
Húsleves maceszgombóccal
Wednesday, February 20, 2019.
Minestrone leves
Thursday, February 21, 2019.
Borscs leves
Friday, February 22, 2019. - Meglepetés desszert
Pulyka gulyásleves házi csipetkével

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.

9. week
Monday, February 25, 2019.
Fahéjas, meleg almaleves
Tuesday, February 26, 2019.
Orjaleves
Wednesday, February 27, 2019.
Zöldségleves speclivel
Thursday, February 28, 2019.
Bakonyi betyárleves
Friday, March 1, 2019. - Meglepetés deszzert
Lencsegulyás

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.