Kedves Vendégeink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020. január 20-tól márciusig felújítási munkálatok miatt éttermünk ZÁRVA tart. A megadott időszakban irodánk nyitva lesz, ezáltal későbbi időpontokra szívesen fogadjuk az ajánlatkéréseket e-mailben.

Megértésüket köszönjük! - A Márványmenyasszony csapata
Choose your language:
H-1012 Budapest, Márvány u. 6. +36 (1) 6000 001

Déli menü minden munkanapon 1130-tól 1430-ig a Márvány u. 6. szám alatt.
Menü ára: 1490 Ft/Menu
Minden menü mellé ajándék limonádét szolgálunk fel!

FIX menü: húsleves, rántott csirkemell vagy rántott sajt, rizzsel vagy sültkrumplival, ára: 1690 Ft.

14. week
Monday, April 1, 2019.
ZÖLDSÉGKRÉMLEVES, SZEZÁMMAGOS-VAJAS PÁRNÁCSKÁKKAL
Tuesday, April 2, 2019.
HÚSLEVES, ZELLERES DARAGALUSKÁVAL
Wednesday, April 3, 2019.
BROKKOLI KRÉMLEVES, RESZELT SAJTTAL
Thursday, April 4, 2019.
ÍNYENC KARFIOLLEVES
Friday, April 5, 2019. - Meglepetés desszert
DÖRGICSEI CSIBELEVES

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.

15. week
Monday, April 8, 2019.
Medvehagyma krémleves reszelt sajttal
Tuesday, April 9, 2019.
Húsleves gazdagon
Wednesday, April 10, 2019.
Zöldborsóleves, galuskával
Thursday, April 11, 2019.
Hideg meggyleves
Friday, April 12, 2019. - Meglepetés desszert
Savanyú malacragu leves

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.