Choose your language:
H-1012 Budapest, Márvány u. 6. +36 (1) 6000 001

Déli menü minden munkanapon 1130-tól 1430-ig a Márvány u. 6. szám alatt.
Menü ára: 1490 Ft/Menu, Heti előfizetés esetén: 1350 Ft/menü
Minden menü mellé ajándék limonádét szolgálunk fel!

FIX menü: húsleves, rántott csirkemell vagy rántott sajt, rizzsel vagy sültkrumplival, ára: 1690 Ft.

50. week
Monday, December 10, 2018.
Sajtos-Currys hagymaleves
Tuesday, December 11, 2018.
Húsleves gazdagon
Wednesday, December 12, 2018.
Citromos-kefíres brokkoli krémleves zöldfűszeres crutonnal
Thursday, December 13, 2018.
Tojásleves
Friday, December 14, 2018. - Meglepetés desszert
Erdélyi csorba leves
Saturday, December 15, 2018.
Minestrone leves
Monday, December 9, 2019.
Zöldségkrém leves szezámmagos, vajas párnácskával
Tuesday, December 10, 2019.
Szentiváni húsleves sváb húsgombóccal
Wednesday, December 11, 2019.
Köménymagos rántott leves pirított zsemlekockával
Thursday, December 12, 2019.
Lebbencsleves pirított kolbásszal
Friday, December 13, 2019.
Bolgár húsgombóc leves

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.

51. week
Monday, December 17, 2018.
Olaszos paradicsomleves házi grissinivel
Tuesday, December 18, 2018.
Újházi tyúkhúsleves kápiapaprikás fásgaluskával
Wednesday, December 19, 2018.
Tárkonyos szárnyas raguleves
Thursday, December 20, 2018.
Alföldi májgaluskaleves
Friday, December 21, 2018. - Meglepetés desszert
Korhely babaleves

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.