Kedves Vendégeink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020. január 20-tól márciusig felújítási munkálatok miatt éttermünk ZÁRVA tart. A megadott időszakban irodánk nyitva lesz, ezáltal későbbi időpontokra szívesen fogadjuk az ajánlatkéréseket e-mailben.

Megértésüket köszönjük! - A Márványmenyasszony csapata
Choose your language:
H-1012 Budapest, Márvány u. 6. +36 (1) 6000 001

Déli menü minden munkanapon 1130-tól 1430-ig a Márvány u. 6. szám alatt.
Menü ára: 1490 Ft/Menu
Minden menü mellé ajándék limonádét szolgálunk fel!

FIX menü: húsleves, rántott csirkemell vagy rántott sajt, rizzsel vagy sültkrumplival, ára: 1690 Ft.

4. week
Monday, January 21, 2019.
Erdei vargánya krémleves vajas-szezámmagos párnácskával
Tuesday, January 22, 2019.
Húsleves fásgaluskával
Wednesday, January 23, 2019.
Tojásleves
Thursday, January 24, 2019.
Olaszos paradicsomleves házi grissinivel
Friday, January 25, 2019. - Meglepetés desszert
Sütőtök krémleves pirított tökmaggal

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.

5. week
Monday, January 28, 2019.
Zöldségkrémleves rántott borsóval
Tuesday, January 29, 2019.
Szentiváni májgombócleves
Wednesday, January 30, 2019.
Öthagyma-leves sajtos krutonnal
Thursday, January 31, 2019.
Bakonyi betyárleves
Friday, February 1, 2019. - Meglepetés desszert
Savanyú malacragu leves

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.