Kedves Vendégeink!

Éttermünk már nyitva, de egyelőre csak házhozszállítást tudunk vállalni! Rendeléseiket a Wolton és Netpincéren tudják leadni.

Köszönettel,
- A Márványmenyasszony csapata
Choose your language:
H-1012 Budapest, Márvány u. 6. +36 (1) 6000 001

Déli menü minden munkanapon 11 órától a Márvány u. 6. szám alatt.
Menü ára: 1890 Ft/Menu

23. week
Monday, June 3, 2019.
Csicseriborsó krémleves
Tuesday, June 4, 2019.
Húsleves fafülgombás daragaluskával
Wednesday, June 5, 2019.
Inyenc karfiolleves
Thursday, June 6, 2019.
Chilis kukorica kémleves, bacon chipssel
Friday, June 7, 2019.
Lencsegulyás
Monday, June 1, 2020.
-
Tuesday, June 2, 2020.
Zellerkrémleves rántott borsóval
Wednesday, June 3, 2020.
Húsleves marhahúsos Wonton tésztával, zöldségekkel
Thursday, June 4, 2020.
Alföldi kapros húsgombócleves
Friday, June 5, 2020.
Jókai bableves, tejföllel

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.

24. week
Tuesday, June 11, 2019.
Húsleves fásgaluskával
Wednesday, June 12, 2019.
Alföldi májgaluska leves
Thursday, June 13, 2019.
Borscs leves
Friday, June 14, 2019.
Palóc leves

A menü ára bruttó 1000 Ft. Megtekinhető a marvanymenyasszony.hu/deli-menu és a facebook.com/marvanymenyasszony oldalakon.